Prihlásenie Registrácia  

18 Domáce 1

Trvanie súťaže od 3. decembra 2019, Utorka, 15:00:00 do 3. decembra 2019, Utorka, 18:00:00

Toto je prvé domáce kolo osemnástej sezóny súťaže PALMA v školskom roku 2019/2020.

Aby si sa mohol zúčastniť, musíš tím najprv zaregistrovať do systému. Do systému sa registruješ len raz a získané prihlasovacie meno môžeš potom používať pre všetky súťaže. Po registrácii je potrebné aktivovať Tvoj tím pre konkrétnu súťaž, v tomto prípade 18D1. Aktivovať tím je možné najskôr 48 hodín a najneskôr 1 minútu pred začiatkom súťaže. Iba aktivované tímy budú súťažiť o postup na finále. Ak z nejakého objektívneho dôvodu nemôžeš tím aktivovať, oznám nám to e-mailom.

Odporúčame Ti pozrieť si inštrukcie pre písanie a posielanie riešení.

Nakoľko je PALMA jednou z aktivít národného projektu IT Akadémia – vzdelávanie pre 21. storočie, je potrebné aby si sa prihlásil na aktivitu PALMA (UPJŠ) v portáli registracia.itakademia.sk. Ak už konto na danom portáli máš, tak sa len prihlás na túto aktivitu. Ak ešte konto nemáš, vytvoríme ti ho na základe registrácie v súťažnom systéme PALMY a až po obdržaní mailu si spravíš profil a prípadnu registráciu na aktivitu.

Riešiť môžete aj v jazyku Python 3.

Prajeme Ti veľa úspechov, a tešíme sa na Tvoju účasť. V prípade akýchkoľvek problémov so stránkou, kontaktuj administrátora. Nezabudni nám dať vedieť, ako sa Ti súťaž páčila a čo by si zmenil.